Zapisz się do biblioteki

Jesteś u nas pierwszy raz? Chcesz się zapisać do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim? Wystarczy, że wypełnisz formularz zapisu online!

ZAPISU MOŻE DOKONAĆ OSOBA NIEBĘDĄCA KIEDYKOLWIEK W NASZEJ BIBLIOTECE, która jeszcze NIGDY nie zapisywała się do biblioteki!

Jeśli natomiast jesteś już w naszej bazie i chcesz uzyskać kontakt do konta on-line, aby rezerwować książki przez internet,
przejdź do części 2.

 1. Rejestracja online:
  1.  Zapisanie się do biblioteki jest możliwe poprzez rejestrację w Katalogu online Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim
   Wejdź do Katalogu i kliknij w zakładkę Konto (w lewym górnym rogu).
  2. W zakładce Konto widnieje funkcja „Rejestracja”. Naciśnij przycisk “Zarejestruj się”.
  3. Teraz wprowadź swój adres e-mail oraz hasło (hasło musi składać się z min. 7 znaków w tym jednej małej litery, jednej wielkiej litery, jednej cyfry i jednego symbolu). Jeśli się udało, to na podany adres e-mail zostanie przesłany link potwierdzający założenie konta (sprawdź skrzynkę SPAM!)
  4. Po potwierdzeniu adresu mailowego zostaniesz przekierowany do formularza z danymi osobowymi. Uzupełnij je. To wszystko! Teraz zapraszamy Cię do odebrania karty bibliotecznej i potwierdzenia tożsamości u bibliotekarza. Nie zapomnij wziąć ze sobą dowodu osobistego. Bibliotekarz po sprawdzeniu twojej tożsamości wyda Ci kartę biblioteczną.

 2.   Masz już konto w Bibliotece:
  Zapisani Czytelnicy mogą zalogować się na swoje konto  w Katalogu Bibliotecznym używając jako loginu adresu e-mail, który został podany podczas zapisu do Biblioteki na karcie zobowiązania lub pełnego numeru karty bibliotecznej. Hasło można wygenerować samodzielnie klikając link do przypomnienia hasła.
  Jeśli sposób logowania wydaje się trudny, zachęcamy do kontaktu z bibliotekarzem. Adresy mailowe i telefony do każdego działu dostępne są na naszej stronie w zakładce Kontakt.
 
  Accessibility
  Logo Miejskie Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim przedstawiające pandę.

  MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

  05-300 Mińsk Mazowiecki,
  ul. Piłsudskiego 1a
  www.mbpmm.pl
  poczta@mbpmm.pl

  Licznik odwiedzin

  [wps_visitor_counter]