Warsztaty antystygmatyzacyjne „Wbrew stereotypom”
Fundacja eFkropka serdecznie zaprasza 14 stycznia 2025 r. do Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Piłsudskiego 1a na warsztaty dla rodzin i bliskich osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego.
Warsztaty odbędą się w godzinach 16.00 -20.00.
Twój bliski doświadczył/doświadcza kryzysu psychicznego? Trudno mu wrócić po nim do codziennego funkcjonowania? Nie wiesz jak mu pomóc? Jak do niego dotrzeć? Chcesz posłuchać osób, które mają kryzys „za sobą”? Co im pomogło powrócić do funkcjonowania w życiu rodzinnym, zawodowym, społecznym? Mieszkasz na terenie Regionu Warszawskiego Stołecznego?
Jeśli tak jest, to zapraszamy serdecznie na „Warsztaty antystygmatyzacyjne „Razem wbrew stereotypom” dla rodzin i bliskich osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Ich wyjątkowość polega na tym, że prowadzą je Edukatorzy Fundacja Efkropka, czyli osoby, które mają własne doświadczenie kryzysu psychicznego. Podczas interaktywnych warsztatów m.in.: dzielą się historiami z okresu chorowania oraz własnej drogi do zdrowienia.
Towarzyszy im ekspert przez wiedzę (psycholog/psychoterapeuta/psychiatra).
Więcej o Edukatorach eFkropki https://tiny.pl/w7qrg
Więcej o naszych warsztatach https://tiny.pl/r5gmb
Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz: https://tiny.pl/58-31qp7
Projekt skierowany jest do mieszkańców Regionu Warszawskiego Stołecznego, a więc powiatów: wołomińskiego, grodziskiego, legionowskiego, mińskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego oraz Warszawy.
Wszystkie działania są bezpłatne dla uczestników. Zadanie publiczne jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Więcej o projekcie https://tiny.pl/q7j_vhyn
***
Warsztaty są częścią projektu pt. „Wsparcie osób z doświadczeniem kryzysów psychicznych z Regionu Stołecznego Warszawskiego przez Fundację eFkropka” realizowanego w ramach zadania publicznego „Działalność na rzecz poprawy dobrostanu osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego” zgodnie z umową nr. 32/MCPS/04/2024/B/PSP z dnia 24.04.2024 r.
Projekt realizowany będzie w okresie od września 2024 r. do listopada 2026 r.